Reputacja: 187
Stylizacje: 11
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Witajcie!Może znacie jakąłś dobro i skuteczno dieteł by schudnać 10-12 kg? pomocy!!
Reputacja: 2989
Stylizacje: 293

Profil   Offline  
Nie znam diety ale zajęcia pani chodakowskiej to rewelacja są ciężkie ale warto np te zajęcia
http://www.youtube.com/watch?v=v1YlQv3IXu8 [youtube.com]
Reputacja: 187
Stylizacje: 11

Opis...

Profil   Offline  
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
dieta MUSI być dopasowana indywidualnie do Ciebie i Twojego organizmu, w przeciwnym razie możesz nie osiągnąć zamierzanych efektów albo co gorsza nabawić się jakiejś choroby np z braku jakiegos składnika odżywczego w diecie lub innych skutków ubocznych, takich jak np osłabienie i lamanie sie włosów, bladosć, sucha skóra itd. do tego MUSISZ wykonywać codziennie jakieś dopasowane do Ciebie ćwiczenia fizyczne bo inaczej dieta nie da Ci zupełnie nic. Najlepiej byloby gdybyś udala sie do specjalisty ds. zywienia, na pewno ekspert pomoże ci i ustali dietę oraz pomoże w doborze cwiczen Nie proboj sama uskuteczniać diet bo mozesz sobie na prawde bardzo zaszkodzic!!!

Pozdrawiam, Katrisss
Reputacja: 4658
Stylizacje: 244

Zabij moje demony, a anioły też umrą.

Profil   Offline  
Ja ostatnio schudlam 10kg w 2 miesiące:-) Bez dietetyka, "diet cud" i głodówek. Jeżeli chcesz stale i zdorowo schudnąć musisz ćwiczyć, najlepiej kardio (bieganie, rower, orbitrek). Do tego dieta: 5 posiłków co 3 godziny, dużo warzyw, żadnego smażonego, slodyczy, słodkich napoji. Dużo wody, gotowane mięso, pelnoziarnist pieczywo, i blonnik w postani np. platków owsianych:-) Wszystko do ogarnięcia:-)
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
pestka87
Ja ostatnio schudlam 10kg w 2 miesiące:-) Bez dietetyka, "diet cud" i głodówek. Jeżeli chcesz stale i zdorowo schudnąć musisz ćwiczyć, najlepiej kardio (bieganie, rower, orbitrek). Do tego dieta: 5 posiłków co 3 godziny, dużo warzyw, żadnego smażonego, slodyczy, słodkich napoji. Dużo wody, gotowane mięso, pelnoziarnist pieczywo, i blonnik w postani np. platków owsianych:-) Wszystko do ogarnięcia:-)

Dokladnie to robilas i tyle schudlas? ogolnie to gratuluje!
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ja też Ci gratuluję
Reputacja: 4658
Stylizacje: 244

Zabij moje demony, a anioły też umrą.

Profil   Offline  
Dokładnie tak! Żadna filozofia;-) Praktycznie codziennie ćwiczyłam przez ok 1h, jadłam o stałych porach, lekkie i zdrowe posiłki, a kilogramy same poleciały:-)
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132 [vitero.pl]

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję