Reputacja: 33
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jęczę facetowi, żebyśmy kupili meble na wymiar, a on że nie, woli meble za tysiaka z marketu i oszczędzić pieniądze. W jaki sposób go przekonać, że lepiej kupić zestaw na wymiar? Bo chyba podzielacie moje zdanie...?
Reputacja: 21

Profil   Offline  
Po prostu zestaw na wymiar więcej przetrwa, lepiej będzie wyglądał, wykorzysta perfekcyjnię powierzchnię waszej kuchni.
Ale przecież różnice w cenach nie są aż tak duże. Robiłaś wycenę przez internet?

Profil   Offline  
Różnice w cenach są bardzo duże. Nie rozumiem - jak to wycenę przez internet? Gościu na mieście nam robił wycenę na podstawie naszego opisu, bo za pomiar na miejscu biorąc setkę.
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
wycenę przez internet znaczy czy sprawdzałaś w internecie na jakiejs stronce sklepu meblowego meble na wymiar i sprawdzałaś tam ile by kosztowały meble konkretnie do Twojej kuchni

Profil   Offline  
Na stronach firm z meblami na wymiar nie ma cen, a jeśli już to pojawia się sto gwiazdek zwiększających koszty. Tak więc trudno powiedzieć ile tak naprawdę może kosztować zestaw pod konkretne pomieszczenie...
Reputacja: 21

Profil   Offline  
Znasz grupę Meble? Oni mają coś takiego jak centrum meble, tam można zamawiać drogą internetową meble na wymiar.
U nas z symulacji wynikało, że całość będzie i połowę tańsza. Generalnie - na mieście mocno przesadzają z tymi wycenami...

Profil   Offline  
Google na pierwszym miejscu pokazało mi coś takiego - http://www.centrum.meble.pl/ [centrum.meble.pl]
Przeczytałam to, ale ja dalej nie rozumiem - skąd oni będą wiedzieli, że przygotowany dla mnie zestaw będzie idealnie pasował? Skąd pewność, że sama zrobię dobry pomiar?
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
poniewaz masz tam gdzieś na tej stronie instrukcje jak robic pomiary aby zamowione meble pasowały
Reputacja: 102

Profil   Offline  
Jeśli macie jakieś tańsze meble w domu to pokaż mu różnice jakie są pomiędzy takimi a takimi na wymiar. Możesz też pokazać różne strony internetowe typu http://dormir.pl [dormir.pl] ale najlepiej będzie jeśli sami wybierzecie się do sklepu. Jak zobaczy mebel w odpowiedniej aranżacji i poczuje jego klimat. Pominę już fakt,że te na wymiar są wykonywane zwykle z takiego tworzywa jakie się chce,a te gotowe często nie wiadomo z czego i później trzeba co jakiś czas je wymieniać bo się do niczego nie nadają i wyglądają nieestetycznie.
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Szukacie dobrej jakości mebli do swojego mieszkania czy domu ? Jeśli nie możecie się zdecydować to ułatwią wam zadanie. Przejrzyjcie najnowszą ofertę firmy Indigo Decor i zobaczcie ich portfolio, posiadają wysokiej jakości meble na sprzedaż. Ostatnio zamówiłem u nich meble francuskie i otrzymałem rabat na fotele kolonialne [indigodecor.pl] wysokiej klasy, a jakość ponad wszystko !
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję