Reputacja: 818
Stylizacje: 63
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Mam trochę problem z paznokciami, są łamliwe z powodu moich problemów zdrowotnych i nie mam jak ich zapuścić. Lekko wychodzą za opuszkę i nie umiem ich ładnie wymodelować. Problem mam również ze skórkami, bo nie umiem ich ładnie usunąć, mój sprzęt do tego jest trochę lewy Strasznie bym chciała mieć ładne paznokcie i okolice wokół paznokci, tak jak czasem widzę u niektórych kobiet. Czy warto iść do kosmetyczki, czy może przerazić się wyglądem i nie pomoże ????
Reputacja: 2202
Stylizacje: 223

Everytime I close my eyes It's like dark paradise.

Profil   Offline  
No co ty, skoro ty do niej zwracasz się z takim problemem musi pomóc szczególnie, że i tak jej za to zapłacisz. Widziałam chociażby na facebooku mnóstwo "metamorfoz" paznokciowych i na prawde niektóre kosmetyczki potrafią zdziałać cuda, tylko najlepiej pójść do takiej gdzie znasz opinie innych po wizycie. Pozdrawiam!
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
oczywiście że warto! to profesjonalistka, zajmie się Twoimi paznokietkami i da Ci kolka rad co zrobić żeby poprawić ich kondycję
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Jak najbardziej, to jej praca i musi Ci pomóc!
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
od tego są kosmetyczki. Nie może "przerazić się wyglądem" Poza tym myślę, że wiele pań przychodzi do kosmetyczki z podobnym problemem i dla niej to nic nowego.
Reputacja: 5760
Stylizacje: 350

All I want is everything

Profil   Offline  
Zgadzam się z Dziewczynami, jej obowiązkiem jest Ci pomóc a to co sobie pomyśli, to jej sprawa i nie powinnaś nad tym dumać. Pomoże Ci z pewnością i naprowadzi jak radzić sobie z tym problemem w przyszłości ) Gosiu, próba nie strzelba - nie zabije
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Droga Gosiu. Z takimi problemami oczywiście bezwstydnie możesz pójść.To żaden wstyd. Przecież od tego ona właśnie jest .Podpowie Ci co nieco, a po takiej wizycie twoje paznokcie będą porostu estetycznie wyglądać, a i ty poczujesz '' ulgę ''. Moim zdaniem warto pójść bez zastanowiania się , a wszelkie inne rady poradziły Ci dziewczyny .Pozdrawiam reveal
Reputacja: 34
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Nie chodzę, sama zajmuję się swoimi paznokciami, mam dobre kosmetyki. Moja koleżanka pracuje w salonie - oszczędza się na wszystkim i niestety na jakości kosmetyków. A jakie są później tego efekty, wszyscy doskonale wiecie...
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
maksa Dlatego zawsze trzeba zapozbnać się z innymi opiniami danego salonu kosmetycznego .
Reputacja: 24
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja tak zrobiłam. Popytałam koleżanek i tak trafiłam do salonu Good Time Day Spa (goodtimedayspa.eu) Czy warto iść do kosmetyczki ? Oczywiście, że warto. W dobrym salonie jak np. taki którego mi polecono najlepiej wykonają stylizację paznokcji, pomogą dobrać lakier, doradzą jak zadbać o całe dłonie. Mi pani kosmetyczka zaleciła dodatkowy zabieg zapobiegający łamliwości paznokcji, bo miałam z tym duży probem. Naprawdę przemiły personel tam pracuje.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję