Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
witajcie mam zamiar w najbliższym tygodniu dosyć drastycznie zmienić uczesanie teraz mam włosy jakieś 4 cm za ramiona a mam zamiar obciąć je na bardzo krótkie ale nie do końca jestem zdecydowana jak dokładnie, mam kilka koncepcji, oto one:

1.

2. mogłoby być tez cos takiego tylko że z lekką grzyweczką, którą opcjonalnie zawsze mogę zaczesać do tyłu:

3. 'na Riri' tyle że grzywka odrobinkę krótsza bo nie cierpię jak mam całe czoło zasłonięte i włosy mi do oczu włażą:

4. może ewentualnie o pół cm krócej

5.

6. albo może cos takiego tylko oczywiście bez tego fioletu

oczywiście chodzi mi jedynie o ścięcie, nie o kolor bo z tego akurat jestem bardzo zadowolona
piszcie co byście doradzały
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Reputacja: 14534
Stylizacje: 343

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
3 lub 5
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Kurczę, ja Tobie chyba nie pomogę, bo krótkie włosy nigdy mi się nie podobały, i nie będą. Nie mogę znieść ich. Ale może byś poradziła sie jakiegoś stylisty fryzur, bo krótkie włosy to baardzo trudna i indywidualna sprawa więc trzeba dobrać odpowiednią stylizację, tak byś czuła się dobrze i by Tobie pasowały
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Mi się wydaję, że dobrze będziesz wyglądała w 1 fryzurze. Masz właśnie taką deliktną, dziewczęcą urodę - wielkie oczy (jestem ich fanką) , a usta i nos jak u porcelanowej laleczki. Sama mam krótkie włosy i jestem z nich 100% zadowolona. Nie trzeba duzo nameczyć przy suszeniu, układaniu czy czesaniu. Proszę po fryzierze zamieścić swoje zdjęcie!
Reputacja: 3837
Stylizacje: 475

Profil   Offline  
A ja ci poradzę nie ścinać bo nie będziesz mogła zrobić np. warkocza albo kucyka zetnij ale do ramion lub do końca szyi ja kiedyś miała długie i żaluje że ścięłam
Reputacja: 3837
Stylizacje: 475

Profil   Offline  
A ja ci poradzę nie ścinać bo nie będziesz mogła zrobić np. warkocza albo kucyka zetnij ale do ramion lub do końca szyi ja kiedyś miała długie i żaluje że ścięłam
Reputacja: 643
Stylizacje: 89
Na sprzedaż: 11

love my studies,my room and my friends

Profil   Offline  
wg mnie najlepsza to 5 i na starą riri,sa dziewczęce(te pozostałe jak dla kobiet-niekobiet) no ale tez niezbyt.
Reputacja: 396
Stylizacje: 109

I ♥ żelki

Profil   Offline  
Ja miałam fryzurę al'a Rihanna tylko grzywkę miałam krótsza trochę. Byłam zadowolona generalnie do chwili jak mi się zamarzyło mieć z powrotem dłuższe włoski nom i "hodowanie" włosów było długie nudne i nic nie dało rady z nimi zrobić... Jeśli chodzi o zadowolenie to tak 5/10
Reputacja: 1207
Stylizacje: 208

zamyslona

Profil   Offline  
Nie przepadam za krótkimi włosami ale jak bym miała do wyboru te fryzurki co pokazałaś to 3 i 4 .
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję