Reputacja: 636
Stylizacje: 157
Na sprzedaż: 0

Zapraszam do siebie ;))

Profil   Offline  
Co robić by włosy na/u początku nasady były sypkie i "zaokrąglone
wiele modelek ma takie włosy, macie jakieś domowe maski, sposoby by włosy wyglądały tak jak na zdjęciu, chodzi mi głównie o włosy przy czole.
Chcę by włosy były (przy czole) przystające i idealnie gładkie, ponadto widzę że są sypkie, pomocy

no i żeby były proste aż po końcówki. (mam proste włosy ale chce wzmocnić "ten efekt" )

Pliki:

tumblr_m0f5km6fxQ1qb2rqxo1_250.jpg

Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Może weż ogrągłą szczotkę ,ale najpierw umyj włosy, potem wysusz i podczas kończenia suszenia podkręcaj szczotką i susz dalej . do zaookrągleń przejedź prostownicą i tyle.
Reputacja: 18645
Stylizacje: 524

Chaos jest moim przyjacielem

Profil   Offline  
Wydaje mi się, że pomóc może stosowanie raz na jakiś czas jakiejś dobrej maski na włosy, która maksymalnie odżywi i wygładzi włosy. Dobrą maskę można potrzymać na włosach nawet z pół godziny do godziny, pod ręcznikiem, żeby jeszcze lepiej zadziałała. I oczywiście nie można przesadzić z częstotliwością zabiegu, bo efekt będzie odwrotny!
Reputacja: 67
Stylizacje: 19

...

Profil   Offline  
Susz włosy u nasady czyli pochyl się w dół i wtedy susz włosy. Proponuję najpierw użyć piankę ( najlepiej najmocniejszą). Uzyskasz mega objętość, a później zrobisz z nimi co będziesz chciała - pokręcisz, wyprostujesz.
Mam nadzieję, że pomogę ;]
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Może zastosuj jakieś mocne żele do włosów, albo pianki. Ja kiedyś z tym suszeniem próbowałam i nie wyszło... Tu dużo zależy od włosów...

Profil   Offline  
Włosy to dość skomplikowany temat http://www.vichy.pl/wersja-miedzynarodowa/laboratoria-vichy/w%C5%82osy-1cmp579.aspx [vichy.pl] . Poproś o radę fryzjerki lub zmień kosmetyki na lepsze
Reputacja: 41

Profil   Offline  
Polecam jednak wizytę w dobrym salonie fryzjerskim. Fryzjer na pewno Ci doradzi co stosować i jak pielęgnować włosy na co dzień. Polecić mogę salon Gnatyshyn na warszawskim Ursynowie. Ja jestem zachwycona podejściem do klienta i pełnym profesjonalizmem stylistów tam pracujących. Znają się na swoim fachu i doskonale rozumieją klienta, potrafią dobrze doradzić.
Reputacja: 33
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
Ja odkąd się zdecydowałam na zagęszczanie włosów [remy-hair.pl] to już nie mam problemów i ładnie mi się zawsze układają objętośc jednak robi swoje
Reputacja: 20

Profil   Offline  
Do modelowania włosów mogę polecić szczotkę Tangle Angel http://tangleangel.pl/ [tangleangel.pl] . Fajnie wygładza włosy. Nie elektryzuje ich, bo ma powłokę antystatyczną. Do tego jest wygodna rączka, dzięki czemu świetnie nadaje się właśnie do modelowania na gorąco.
Reputacja: 40

Profil   Offline  
moja siostra stosuje taki spray do wlosow i on bardzo fajnie utrzymuje fryzure w ryzach. z tego co sie orientuje to jest to chyba ten www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/volumetry/spray-unoszacy-wlosy-u-nasady [lorealprofessionnel.pl]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję