Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Na jaki kolor najchętniej malujecie paznokcie? Ja uwielbiam kolory, wiec często na moich paznokciach pojawiają się żywe żółcie i pomarańcze ale także stonowane róże i brązy wpadające w beże, kolor miętowy, jasny fiolet oraz wieeeele odcieni niebieskiego, nie lubię chyba tylko jasnoszarego... a tak to wszystkie jak leci (prawie bo np mocny róż, ciemny fiolet i ciemne, prawie czarne bordo to też tak niezbyt lubię ;P) Dziś mam czarne np. ale to jako dodatek do jednej z moich ulubionych baskinek w kolorze neonowej żółci właśnie <3
A jak to u Was wygląda?

Pliki:

112-260x150.jpg

Reputacja: 1207
Stylizacje: 208

zamyslona

Profil   Offline  
Hej ja najchętniej maluje na żywe kolory (niebieski, zielony ..)
Często też eksperymentuje z dodatkami czyli gdy mam np niebieskie paznokcie dodaje diamenciki lub jeden maluje na inny neonowy kolor zalezy jak nasle mnie moja wyobraznia ostatnim razem mialam weza
Reputacja: 1742
Stylizacje: 192

"Listen to the people sing..."

Profil   Offline  
Ja też lubię kolory Mam sporo lakierów, moje ulubione to o kolorze morskiej zieloni, pistacjowy, pomarańczowy i taki mega różowy
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Fiolet, czerwien, ukochana czerń, brudny róż , błękit blady

Opis...

Profil   Offline  
Wiklina oj moja kolekcja tez jest bardzo liczna... a kiedy mam dylemat na jaki kolor pomalować paznokcie często widzę zdziwienie na twarzy mojego Chłopaka i słyszę 'Boże, wiem że dla Ciebie to ogromna róznica ale przecież to wszystko jedno!' Albo 'Kto Ci się będzie na paznokcie patrzył...' z takim dobrodusznym, kochanym uśmiechem jakbym była ciut fajtłapą czy cos w ten deseń ;P tak, uwielbiam to xD
Reputacja: 961
Stylizacje: 161

Profil   Offline  
ja najczęściej maluję paznokcie na czarno, biało, miętowo, pomarańczowo no i często używam odżywki

Opis...

Profil   Offline  
Serina ja tez często używam różnego typu odżywek, najczęściej Avon, L'oreal albo Rimmel, czasem też Eveline... no i oczywiście obowiązkowo baza pod lakier A Ty jakich używasz?
Reputacja: 2130
Stylizacje: 366

http://adriannaworld.tumblr.com/

Profil   Offline  
Najczęściej to maluje tylko odżywką z braku czasu, ale jak już znajdę takowy to wybieram butelkową zieleń, czerń, biel albo beż.
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Ja najczęściej maluje paznokcie na czarno i czerwono Albo chodzę do kosmetyczki na hybrydowy Wtedy to na turkusowy
Reputacja: 2063
Stylizacje: 156

I am Belieber Fever <3

Profil   Offline  
Ja prawie nigdy nie maluję paznokci a jak już maluje to na różne kolory,na prawie wszystkie
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję