Reputacja: 783
Stylizacje: 134
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
http://m.ocdn.eu/_m/014f322bfcae4209276977f3de48b322,62,37.jpg [m.ocdn.eu]
na jednym z paznokci mam coś takiego (to nie mój paznokieć) kiedyś też tak miałam ale się tego pozbyłam i teraz zapomniałam tego sposobu wiecie jak się tego pozbyć?
Reputacja: 19441
Stylizacje: 1149

Opis...

Profil   Offline  
jak dobrze pamiętam ,,,to chyba za mało wapnia ,,ale nie jestem pewna..
Reputacja: 2063
Stylizacje: 156

I am Belieber Fever <3

Profil   Offline  
Ja tez tak mam i nie wiem jak się tego pozbyć
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Od czasu do czasu u mnie również pojawia się takie przebarwienie, ale po pewnym czasie znika. Sądzę, że wynika to z tego, że w tym okresie (po pojawieniu się plamy) zaczynam się odrobinę zdrowiej się odżywiać. Postaraj się sprawdzić jakie błędy popełniasz w swojej diecie i spróbować uzupełnić braki
Reputacja: 660
Stylizacje: 56

Bo dzięki Tobie zawsze uśmiech mam na twarzy :)

Profil   Offline  
saigonka ma racje
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Tak czytałam gdzieś, że to z niedoboru wapnia
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
ja nie dawno miałam mimo wieku
Reputacja: 4577
Stylizacje: 217

:)

Profil   Offline  
mam na 2 paznokciach takie coś ale się tym jakoś nie przejmuje
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161 [vitero.pl]
Reputacja: 170
Stylizacje: 60

Style is life, life is style.

Profil   Offline  
Czasami i ja mam takie kreski i to chyba jest z braku witamin. Mimo wieku pojawiają się dosyć często. Żeby się ich pozbyć odżywiam się ciut zdrowiej, smaruję je kremem do rąk i paznokci (tak, smaruję same paznokcie, każdy po kolei :p trochę zajęcia jest) albo piję multiwitaminę. Czasami te przebarwienia znikają same
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję