Reputacja: 1742
Stylizacje: 192
Na sprzedaż: 0

"Listen to the people sing..."

Profil   Offline  
Macie już jakiś pomysł, co chcecie robić w przyszłości? Ja uwielbiam teatr, szczególnie musicale i bardzo bym chciała kiedyś się tym zająć A Wy?
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
ja mam w planach studia prawnicze we wrocku albo na jagielonce ale raczej Wrocław, mam tam już poukładaną większość spraw i mieszkanie załatwione razem z chłopakiem więc już nie mogę sie doczekać maturki <3
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Ja w maju piszę maturę A później zamierzam wyjechać do Berlina na studia- medycyna Moim marzeniem jest zostać chirurgiem Haha na dodatek plastycznym Mam nadzieję, że się uda A po studiach chciałabym zamieszkać w Norwegii
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
w tych czasach i po studiach ciężko pracę znaleźć...przeczytałam niedawno taką wypowiedź na forum, jakiś chłopak pisał "kto w tych czasach robi studia...chyba tylko przyszli naukowcy"...po części ma rację...

Profil   Offline  
Noo to Wy już to macie takie zaplanowane Ja na razie jestem trochę za młoda, żeby to mieć takie zaplanowane, ale zamierzam zdawać do praktycznie wszystkich szkół teatralnych, najfajniej by było zdać do Krakowa, ale tam zdaje 700 osób na 20 miejsc, także szanse są małe xD A dla Was powodzenia na maturze
Reputacja: 961
Stylizacje: 161

Profil   Offline  
Ja nie wiem co chcę robić,a niedługo będę musiała zadecydować
zastanawiałam się nad prawem,chciałam też być architektem,ale to nie są chyba żadne poważne plany.

Profil   Offline  
Nowa86
w tych czasach i po studiach ciężko pracę znaleźć...przeczytałam niedawno taką wypowiedź na forum, jakiś chłopak pisał "kto w tych czasach robi studia...chyba tylko przyszli naukowcy"...po części ma rację...
No w sumie tak, ale w zasadzie jak nie masz to też cię nie chcą nigdzie :/
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Moim marzeniem są studia medyczne, a później specjalizacja-patomorfolog. Chciałabym zamieszkać w rodzinnym kraju mojej babci-Szwecji
Reputacja: 726
Stylizacje: 108

Moda przemija - styl pozostaje.

Profil   Offline  
ja chcę zostać albo urzędniczką (studiuję administrację) albo pedagogikę wczesnoszkolną albo pójdę do szkoły teatralnej )
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
natalia25219
Ja w maju piszę maturę A później zamierzam wyjechać do Berlina na studia- medycyna Moim marzeniem jest zostać chirurgiem Haha na dodatek plastycznym Mam nadzieję, że się uda A po studiach chciałabym zamieszkać w Norwegii

to trzymam kciuki z całej siły i życzę powodzenia!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję