Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Hej Dziewczyny!

Ostatnio przy myciu zębów zastanawiałam się nad ich wybieleniem. Może któraś z Was korzystała z jakiś zabiegów? Albo możecie polecić jakieś pasty czy domowe sposoby, które działają ?
Reputacja: 86
Stylizacje: 6
Na sprzedaż: 0

:)

Profil   Offline  
Wiem że trzymanie w buzi np palstra cytryny przez kilka minut dziennie, przyczynia się do wybielania zębów. Ale każdy zabieg, ten naturalny, jak u dentysty jest sztucznym i gwałtownym procesem wpływającym na wytrzymałość zębów.. no i ok efekt jakiś jest ale potrafią później boleć i być przewrażliwione na gorące/zimne napoje
Reputacja: 3296
Stylizacje: 219

Z uśmiechem,pozytywnie i do przodu :)

Profil   Offline  
Nemesis-nie słyszałam o sposobie z cytryną. Działa? Trzeba spróbować

Profil   Offline  
Ja słyszałam o pocieraniu cytryną hmm trzeba wypróbować
Ale właśnie słyszałam, że te paski na zęby wybielają i ponoć efekt jest zadziwiający. Próbowałyście? Bo myślę czy się skusić...
Reputacja: 329
Stylizacje: 44

Profil   Offline  
Nie radze próbować sposobu z cytryna, ponieważ kwasy owocowe niszczą szkliwo a tego nie da się już później wyleczyć polecam za to poszukanie na stronach typu groupon.pl ofert wybielania, widziałam kilka radzy i bardzo się opłaca tylko trzeba wszystko dobrze sprawdzić

Profil   Offline  
Dzięki za sugestie!!!
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Moja koleżanka zamówiła kiedyś na Allegro paski wybielające. Nie wiem jak ze zdrowiem jej zębów, ale efekt olśniewający. Ogólnie podobno odradza się ludziom o zębach słabych i nadwrażliwych.
Reputacja: 551
Stylizacje: 105

Nie boję się stylu - to styl powinien się bać mnie

Profil   Offline  
Również używałam - akurat Blend-a-Med 3D white luxe i uwierz - efekt niesamowity. Dla mnie same nakładanie sprawiało trochę problemu, chyba za bardzo się śliniłam i paski mi się troszkę ześlizgiwały. I trzeba być sumiennym - rano i wieczorem, dość trudno się z mówi ale to tylko 30min.
Naprawdę widoczna różnica i warto wydać te 70-80zł.
Reputacja: 86
Stylizacje: 6

:)

Profil   Offline  
Sposób z cytryną, tak jak mówiłam wpływa negatywnie na zęby, ale zabiegi wybielające u dentysty jakoś 3x bardziej szkodzą
Paulinaina po ilu dniach był efekt? i czy zauważyłaś jakoś większą wrażliwość na zimne/gorące napoje? czy może jednak to jeden z bezpieczniejszych sposobów
Reputacja: 2053
Stylizacje: 154

Profil   Offline  
Tez uzywalam paskow kupionych na allegro, nie moge sobie przypomniec nazwy... jak znajde to napisze, ale tyodniowa 'kuracja' kosztowala mnie 50 zl, efekt utrzymal sie okolo roku ale byl niesamowity, oczywiscie pozniej mialam nieco prolemow przy goracych czy zimnych napojach np. ale nie trwalo to dlugo, podczas samego trzymania paska na zebach (ok 30 minut) tez odczuwalam maly bol ale byl do wytrzymania, no i zeby paski sie nie zeslizgiwaly, trzeba bylo je jakby zassac, hmm, tak wciagnac powietrze przez zacisniete zeby. Na pewno tej metody nie nalezy naduzywac, ale efekty sa widoczne.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję