Reputacja: 947
Stylizacje: 76
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jaki styl ubierania podoba Wam się u chłopaków? Na luzie, czy raczej elegancki? Rurki kolorowe, czy zwykłe jeansy? T-shirt, czy koszula? Włosy długie, krótkie , dredy czy może bez? Grzeczny chłopczyk, czy raczej łobuz?

Reputacja: 744
Stylizacje: 84

A life that's so demanding I get so weak...

Profil   Offline  
Dla mnie oczywiście styl Eminema W nim fantastyczne jest wszystko Genialne to jego zdjęcie
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Styl łobuza uwodzi Ale jak dla mnie chłopak może też miec zwykły T-shirt i jeansy i tak będzie wyglądał dobrze Bardzo tez lubię chłopców w garniturach Nie przepadam za rurkami i skate'owatym ( nie wiem czy to dobrze odmieniłam) stylem chłopaków
Reputacja: 790
Stylizacje: 157

When he was here...

Profil   Offline  
Chodź lubię Gunsów raczej nie wybrała bym stylu Axla bo te ciasne spodnie niekiedy w różnych kolorach podkreślają jego gabaryty co wygląda okrpnie. Z drugiej strony roberta patisona nie wybrała bym ze względu, że nie lubię jak mężczyzna na codzień nosi cały czas garnitur. A przecież Rob potrafi się fajnie ubrać na luzie. O eminemie nie będę wspominać bo to nie moja bajka, a Harry ... to... no nie wiem jak to ująć.
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Dla mnie ideałem jest połączenie niegrzecznego chłopca z elegańcikiem Nie lubię chłopców w obcislych rurkach, ani, pozwolę sobie tutaj użyć tego słowa, dresów. Niby jak mam przeprowadzić rozmowę z tymi pierwszymi, jezeli ich godność eksponowana jest w najgorszy możliwy sposob? Co do tych drugich, to po prostu lubię zadbanych panów a za dresami (teraz mowie o ubraniach) nie przepadam. Zeby nie być aż tak wymagającą, to powiem, że chłopcy w zwykłych koszulkach i jeansach rownież maja swą mocna pozycje na mojej liście przystojniaczkow
Co do włosów, to nie lubię zbyt długich , ale posiadam rownież "łysowstręt".
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Saigonka

Elegancik z niegrzecznym chłopcem , o tak ! ^^
Mamy mniej więcej taki sam wgląd na ten temat
Reputacja: 16
Stylizacje: 2

Opis...

Profil   Offline  
nie grzeczny ale dobrze ubrany
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Mi się podoba u mężczyzn trochę sportowy styl, np. dżinsy i do tego taka koszulka http://urstyle.pl/forum/topic/1657/?page=1#post-45033 [urstyle.pl] Moim zdaniem bomba
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja lubię chłopaków w zwykłych jeansach i koszulkach a jeśli mają o tego skórzaną kurtkę to jeszcze lepiej. Nie mam nic do stylu skejta też czasami fajnie się prezentuje. Mimo to chłopaki najlepiej wyglądają w garniturze choć nie zawsze
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Mi się podoba jak chłopak jest zadbany ale nie "laluś". Moim zdaniem facet powinien dbać o siebie ale nie powinien być zakochany w sobie tylko w swojej dziewczynie.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję