Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
jakie macie sposoby na ładne paznokcie ?
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
macie może sposoby na szybsze wydłużanie paznokci ?
Reputacja: 2063
Stylizacje: 156

I am Belieber Fever <3

Profil   Offline  
Niestety nie
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Odżywka z Eveline na szybszy wzrost paznokci, chociaz osobiście polecam odżywkę również tej firmy ''8w1''
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Staram się dość często piłować paznokcie, żeby utrzymać tą samą długość. NIe lubie zbyt długich paznokci, szybko się łamią i trudno z nimi funkcjonowac np. na wf-ie. Ostatnio też zaczęłąm wycinać skórki, ale wolę jedynie zmiękczać je co pare dni olejkiem. Używam tez różnych wzmacniających odżywek. Jeżeli istnieje potrzeba pomalowania ich, to koniecznie utwardzam je specjalnym utwardzaczem, żeby zachowac kolor na dłużej i nie musieć po kilku dniach domalowywac lub zmywać. Raz na 3-4 miesiące chodze do kosmetyczki (to chyba mój największy sekret ładnych paznokietków ). I to by było na tyle
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Saigonka, i co robi Ci kosmetyczka podczas takiego zabiegu?
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
mary0
Saigonka, i co robi Ci kosmetyczka podczas takiego zabiegu?

Praktycznie to samo co samodzielnie wykonuję w domowym zaciszu (nie biorąc pod uwagę tego, ze robi to o wiele bardziej profesjonalnie ). Wycina skórki, wyrównuje paznokcie, masuje dłonie używając różnych natłuszczających kremów (to chyba najprzyjemniejsza część zabiegu ), zazwyczaj wtedy prosze o pomalowanie paznokci na jakiś mocniejszy kolor, gdyż gdy maluje je sama, to po wszystkiem nie tylko one są polakierowane
Reputacja: 3296
Stylizacje: 219

Z uśmiechem,pozytywnie i do przodu :)

Profil   Offline  
Kiedyś miałam ładne paznokcie, ale już od jakiegoś czasu co chwila mi się łamią i nawet gdy są krótkie rozdwajają się . Kupiłam sobie dzisiaj odżywkę z Eveline "Paznokcie twarde i lśniące jak diament", poczekam na efekty, może coś zaradzi. A może któraś z Was miała styczność z tym kosmetykiem?
Reputacja: 3625
Stylizacje: 178

Opis...

Profil   Offline  
Mnie własciwie paznokcie rosną bardzo szybko. Ale wiem ,że sa specjalnie lakiery do szybszego wzrostu paznokci
Reputacja: 2479
Stylizacje: 324

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
Ja polecam odżywkę 8w1 jest świetna wzmacnia, utwardza i odżywia paznokcie Reveal jest coś takiego jak edycja postów więc nie musisz dopisywać nowych (za co dostajesz punkty) bo zauważyłam, że często Ci się to zdarza...
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję