Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Hej dziewczyny nie wiem czy ten temat był już kiedyś poruszany ani czy zamieszczam post w dobrej kategorii ale mniejsza o to, moje pytanie do Was dotyczy regulacji brwi, mianowicie czy robicie to same czy może chodzicie do kosmetyczki? I jak często to robicie?
Reputacja: 44
Stylizacje: 3

Opis...

Profil   Offline  
Ja za pierwszym razem byłam u kosmetyczki a teraz sama co kilka dni wyrywam sobie odrastające niżej włoski
Reputacja: 7731
Stylizacje: 356

I want to break free

Profil   Offline  
Mój "problem" jest odwrotny.. a mianowicie mimo że moje brwi są podobno bardzo równe (zaznaczam:nigdy nic z nimi nie robiłam) to są po prostu nieduże i niewidoczne używam kredki do brwi, ale nie wiem czy jak je zagęścić?? Czy istnieją jakieś preparaty (jak np. do rzęs?)? Z góry dziękuje, Urstylowiczki
Reputacja: 744
Stylizacje: 84

A life that's so demanding I get so weak...

Profil   Offline  
Ja zazwyczaj robię to sama ale czasami warto pójść do kosmetyczki koszt naprawdę niewielki a efekt jest fantastyczny i czujesz się lepiej Także mimo wszystko polecam kosmetyczkę, przynajmniej od czasu do czasu
Reputacja: 961
Stylizacje: 161

Profil   Offline  
sama reguluję brwi,tak często jak uznaje to za konieczne
Reputacja: 790
Stylizacje: 157

When he was here...

Profil   Offline  
Zazwyczaj sama wtedy kiedy potrzebuję
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Ja zazwyczaj sama, bo szkoda mi pieniędzy na rzeczy, które mogę zrobić sama. Ja robię to niestandardowo, bo używam do tego plastrów z woskiem Efekt utrzymuje się prawie miesiąc.
Reputacja: 759
Stylizacje: 184

Opis...

Profil   Offline  
Ja z kolei raz była m u kosmetyczki i efekt był taki, że owszem miała idealnie równe brwi, ale pod i nad nimi miała strupy ! Niestety pani kosmetyczka nie należała do delikatnych.
Reputacja: 779
Stylizacje: 34
Na sprzedaż: 2

lov.

Profil   Offline  
Wole sama to zrobic niż później marudzic wszystkim że mi nie pasuję, tak jak to bywa z fryzjerami z których też zrezygnowałam i sama podcinam swoje włosy
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Ja też reguluję sama, niewiele, kiedy mam taką potrzebę
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję