Reputacja: 22
Stylizacje: 1
Na sprzedaż: 0

"Nie mody bez stylistów "

Profil   Offline  
Cześć dziewczyny ) Chciałam zapytać Was jakich kosmetyków używacie najczęściej lub bardzo lubicie
Ja do codziennego makijażu używam tuszu do rzęs i eyelinera
Bardzo lubię krem BB , carmex , pomadkę NIVEA , lakiery z "Safari" .
Reputacja: 1265
Stylizacje: 130
Na sprzedaż: 4

http://www.vinted.pl/member/item/my_list/140028

Profil   Offline  
Ja mam stały zestaw kosmetyków codziennych, podkład Loreal True Match, puder w kamieniu Manhattan, róż z Avonu, eye-liner jakikolwiek, oby z pędzelkiem, tusz Volume milione lashes. Lubie też odzywki do wlosow z Gliss Kur i obowiazkowo jedwab do wlosow Biosilk
Reputacja: 4065
Stylizacje: 282

prosze o komentarze i oceny:))

Profil   Offline  
puder mineralny maxfactor,puder w plynie meybelline,tusz z rimmela,roz z kobo,baza ardeco i tak jak kolia jedwab do wlosow i szamoon i odzywka gliss kur
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Podkład - Revlon; Puder - Rimmel Stay Matte; Brązer - Bounjouris; Tusz - Dior
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
Przed zrobieniem makijażu zawsze nakładam bazę Nivea, bo tylko ona nie podrażnie mojej skóry i dobrze rozprowadza mi się podkład . Podkład z Clarins Paris, puder w kamieniu z Manhatanna albo Astora, tusz obojętnie z jakiej firmy, byle miał silikonową szczoteczkę, Eye-liner też z obojętnie jakiej firmy, byle miał taki dzióbek (nie wiem jak to się dokładnie nazywa), ewentualnie jakaś czarna, miękka kredka, carmex, balsam Oeperol i na dzień używam tyle, ale w samej kosmetyczce mam jeszcze kilka kolorowych szminek z najróżniejszych marek, troszkę cieni, jakieś kolorowe kredki i pudry matujące, ale je używam tylko na specjalne okazje, bo strasznie wysuszają mi cerę
Reputacja: 866
Stylizacje: 27

" Moda żyje zmianą " - Karl Lagerfeld

Profil   Offline  
Ja używam zawsze tego same czyli:
mój ulubiony podkład z Under 20, który wprost uwielbiam i Wam go również polecam, tusz to rzęs a Miss Sporty i do tego tylko błyszczyk z Mary Kay lub pomadka.
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Ja mam tych kosmetyków nie wiele Na co dzień używam eyelinera Pierre Rene który uwielbiam i tuszu 200 Calorie Max Factor ,do tego Carmex i na tym koniec mojego dziennego makijażu
Reputacja: 2202
Stylizacje: 223

Everytime I close my eyes It's like dark paradise.

Profil   Offline  
ja używam najczęściej podkładu Maybelline Affinitone Mineral, pudru w kamieniu Manhattan, do tego tusz nie pamiętam jaki, ale z Avon czasami też do tego czarny eyeliner + jakiś błyszczyk
Reputacja: 2130
Stylizacje: 366

http://adriannaworld.tumblr.com/

Profil   Offline  
Mój codzienny makijaż to: krem - bioderma, podkład - rimmel Wake Me Up, puder w kamieniu - manhattan, czarna kredka do oczu (górna powieka) - PUPA, maskara - nouba oraz balsam do ust - CARMEX A na większe wyjścia używam jeszcze wszelakich cieni do powiek (zazwyczaj rimmel) oraz pomadek (również rimmel) Ah zapomniałam o lakierach do paznokci na co dzień to jest odżywka od eveline 8w1 a na wyjścia kolorowe lakiery z inglot'a
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Ja mam dużo kosmetyków myjących I ciągle zmieniam i próbuję nowych (próbuję na wszystkie sposoby pomóc swojej skórze z wypryskami które pojawiają się okresowo ) - żel, tonik (firmy Tołpa jest rewelacyjny). No i ostatnio zainwestowałam też w bardzo fajny krem na dzień Nivea i na noc Garniera
A do makijażu na prawdę używam nie wiele. Mam jakiś fluid , którego używam na prawdę rzadko, eliner esensse i tusz do rzęs tejże samej firmy, którego nie lubię i czekam aż się skończy .
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję