Reputacja: 86
Stylizacje: 6
Na sprzedaż: 0

:)

Profil   Offline  
Z tego co zdążyłam zauważyć wiele z Was interesuje się bardzo "intensywnie" modą i stylizacjami, a co za tym idzie czy znajdą się w tym gronie osoby chcące zostać w przyszłości personal shopperem lub po prostu stylistką?
Jak sądzicie co jest potrzebne do rozpoczęcia kariery w tym zawodzie?
Reputacja: 7543
Stylizacje: 407

Simply...

Profil   Offline  
Chyba po prostu musisz to mieć we krwi ;D Na pewno musisz mieć fantastyczną wyobraźnie Jeśli jesteś dobra w rysowaniu i projektowaniu ubrań to zrealizuj swoją pasję. Możesz dodać twoje pomysły jakieś gazecie która zajmuje się modą, no nie wiem jak to brzmi ;D
Reputacja: 86
Stylizacje: 6

:)

Profil   Offline  
Chodziło mi raczej bardziej o personal shopperki niż projektantki, czyli te których praca polega na chodzeniu z klientką do sklepu, wybieraniu jej ciuchów, doradzaniu w kwestii ubioru itp itd bez kasy na start raczej ciężko się przebić
Reputacja: 2940
Stylizacje: 307

Profil   Offline  
ja również chcę się zajmować tym w przyszłości lecz jeszcze mam jeszcze sporo czasu do podjęcia decyzji i może będę miała inną koncepcję na przyszłość ..
Reputacja: 293
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: -7

Profil   Offline  
ale lepiej iść do zwykłej szkoły wyższej czy może specjalnie ukierunkowanej na modę? bo takie też są
Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Według mnie albo się to czuje albo nie Szkoła niekoniecznie potrzebna jak ktoś się tym interesuje to sam może się uczyć o różnych typach urody itp Dla mnie tai zawód jest szalenie interesujący, patrzę na osobę i wiem czego jej trzeba hehe ;D
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
no a ja bym chciała być w przyszłości modową dziennikarką)mogę pomarzyć
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
ale studia zamierzma skończyć
Reputacja: 2977
Stylizacje: 705

Opis...

Profil   Offline  
W przyszłości chciałabym być stylistką.Ale mam jeszcze baaaaaaardzo dużo czasu na podjęcie decyzji
Reputacja: 567
Stylizacje: 35

just try be human. ♥ https://twitter.com/alex_lluv

Profil   Offline  
Kręci mnie moda, muszę przyznać.
Nigdy natomiast nie wybiorę studiów z tym związanych.
Wolę mieć lepsze 'zaplecze' edukacyjne, np.: studia medyczne.
W między czasie lub kiedy je skończe mogę próbować swoich sił w różnych dziedzinach.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję